První mistrovské body přípravky

K druhému mistrovskému zápasu se vydala Viktorka do nedalekého Suchdola,trochu s obavami, neboť Suchdol v prvním kole deklasoval Vrdy na jeho hřišti 22-2. Domácí využili pravidla na délku zápasu 3x 15 minut. Hned v úvodu zápasu zahrozil  krásnou akcí 2x Neubauer, ale nedal. Míče se zmocnil soupeř a  první střelou z protiútoku skóroval 1:0. V zápětí ale po levé straně zatáhl opět Neubauer a vyrovnal. 1:1 ..

A to samé po dvou minutách zopakoval 1:2. Ve 14. minutě po odražéném balonu Ondra Klér dělovkou nastřelil tyč. Začátkem druhé třetiny dostala Viktorka opět laciný gól z prvního protiútoku  2:2. V zápetí dostal Viktorku opět do vedení Tom Kulhánek prsama hned po autovém vhazování. 2:3 .  

Následovala krásná akce po pravé straně a přihrávku Kulhánka zavěsil Neubauer 2:4 . Ve 12. minutě téměř z půlky nádhernou střelou pod víko zvýšil Dostál 2:5. Na začátku třetí třetiny již "známá písnička". Soupeř po rozehrání první střelou korygoval na 3:5 V 5. minutě třetí třetiny vybojoval Klér a Neubauer roh,  ze kterého z voleje skóroval Patrik Novák 3:6. Tady už se zdál soupeř smířený s porážkou a Viktorka si to úžívala, což podtrhla krásná akce Dostála po levé straně přes 3/4 hřiště (kope pravou, ale zavěsil levou) 3:7 . Pět minut před koncem ještě Suchdol zabojoval a začal "zlobit" a snížil na 4:7. Po závaru před brankou Viktorky našel Klér přihrávkou Neubauera a ten odražený míč z otočky napálil a Viktorka odskočila výsledkem na 4:8. Soupeř ale dál bojoval a dvě střely nádherně vytěsnil Vojta Vágner. Poté nešťastně zahrál Dostál ve vápně rukou a soupeř z penalty snížil na konečných 5:8 .

 

Sestava: V bráně: Vágner a dále: Dostál, Halák, Holub, Klér, Kulhánek, Neubauer, Novák.

Branky VS: Neubauer 4x, Dostál 2x , Kulhánek 1x , Novák 1x .

 

video ze zápasu najdete zde:

http://tjviktoriasedlec.webnode.cz/