TJ Viktoria Sedlec

Oficiální stránky klubu

Sedlecká rezerva vyhrála tentokrát na penalty

Kluky - Hned ve 2. kole hrála obě naše mužstva najednou a tak vyjela rezerva Viktorie do Kluků bez posil A-týmu. Po výrazném zlepšení ve druhém poločase a vyhraných penatách si zaslouženě odvezla Viktorie dva body.

Kluky -Sedlec B 1:1 (1:0) pk: 1:3

Číst dál...

Rezerva Viktorky začala nový ročník III. třidy vysokou výhrou

Sedlec - V prvním kole III. třídy privítala rezerva Viktorie tým Slovan Horky. Oba týmy v minulém ročníku svaděli boj o udržení, což se nakonec obou podařilo.

Sedlec - Horky 7:3 (3:1)

Číst dál...

Další prohra B-týmu při střetu s "áčkem"

Kluky - Rezerva Viktorie jela do Kluků s cílem nedostat výprask a utkání odehrát, což se povedlo.

Kluky - Sedlec B  4:1 (2:0)

Číst dál...

Derby s Kaňkem rozhodly až penalty

Sedlec - V neděli 5.6. přivítala rezerva Viktorie A-tým Kaňku a derby dospělo až k penaltám, které vyhrál Kaňk 4:5.

Viktorie Sedlec B - Sokol Kaňk 2:2 (1:1) pen. 4:5
Doplněn článek.

Číst dál...

Páté jarní vítězství B-týmu odnesly Křesetice

Sedlec - Ve 22. kole III.třídy přivítala rezerva Viktorie ambiciózní Křesetice, které pomýšlí na návrat do okresního přeboru. Oba poločasy začalyi gólem domácích a vítězný gól přidal Ďoubal.

Sedlec B - Křesetice 3:2 (1:0)